BALI CATAMARANS - CATANA Groupe - CHARTER MANAGEMENT - JACHTCHORWACJ.pl

Jacht Chorwacja.pl jest marką firmy Odisej Yachting, która żegluje na Adriatyku od 2000 roku i chce dzielić się swoją pasją z każdym, kto tego zapragnie, bez względu na jego doświadczenie i żeglarskie umiejętności.

Naszym celem jest organizacja wymarzonych wakacji pod żaglami na Adriatyku, dostarczenie najwyższej jakości jachtów i najlepszej, profesjonalnej obsługi. Naszym priorytetem jest bezpieczny powrót do portu i szeroki uśmiech satysfakcji na opalonych twarzach naszych gości. Na bieżąco monitorujemy nasze jachty i informujemy o warunkach pogodowych. Mówimy po polsku, co ułatwia bezpośredni kontakt przez 24 godziny na dobę.

W czasie rejsu szukasz maksymalnej przestrzeni życiowej, wysokiego komfortu i bezpieczeństwa? Podróżujesz z dziećmi albo chcesz maksymalnie dużo czasu w trakcie rejsu spędzać ‘nad wodą’, z panoramą dookoła? Jesteśmy autoryzowanym dealerem katamaranów Bali- to odpowiedź na oczekiwania naszych klientów.

Legendarna stocznia Catana stworzyła rewolucyjną gamę katamaranów. Innowacyjność przejawia się m. in. w ogromnym i nieskrępowanym wnętrzu oraz zewnętrznych pomieszczeniach mieszkalnych.

Trzeba osobiście wejść na pokład, żeby zrozumieć emocje, które wywołują katamarany Bali. Kulminacji wrażeń można jednak doświadczyć tylko na wodzie – w środowisku do którego katamaran został stworzony.

Jesteśmy również autoryzowanym dealerem jachtów ze stoczni Delphia Yachts - Grupe Beneteau.  W jakości nie ma miejsca na kompromisy, dotyczy to zarówno standardu wykonania jachtu jak doradztwa przy wyborze odpowiedniej jednostki. Dlatego zdecydowałem się reprezentować markę Delphia.


Żeglarstwo to nie tylko nasza praca, to przede wszystkim nasza prawdziwa pasja.

Warto nam zaufać.  Zapraszamy do kontaktu i spotkania informacyjnego.

JACHT CHORWACJA & ODISEJ YACHTINGBALI CATAMARANS - CATANA Groupe - CHARTER MANAGEMENT - JACHTCHORWACJ.pl